KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14325262

nr 1432 5262

Anders Fogelin

(1933-1982), Sverige

Signerad, blandteknik, 1965,32x40, yttermått inklusive ram: 47x53 cm

Anders Fogelin, född 1933, död 1982, svensk målare.

Utrop:

300 kr

Såld:

350 kr

måndag 22 november 2021
kl 19:50:49

Anders Fogelin

Läs mer om Anders Fogelin